google-site-verification=Oiw3bEwjNqdsBRoJLogMTUZ1942josfBHPAHDNsJ-bo

MANTIS X İLE SHOTGUN PERFORMANS ANALİZİ

Mantis X Shotgun, av tüfeği hareketini izleyerek, birden fazla çekim ve oturumdan veri toplayarak ve tekniğinizdeki kalıpları ve anormallikleri belirleyerek doğruluğunuzu, tutarlılığınızı ve performansınızı artırır.

 

Mantis X Av Tüfeği, skeet ve trap yarışması atıcılarına odaklanan tüm spor atıcıları için değerlidir.

 

Mantis X7 veya X10 Elite akıllı sensör, herhangi bir av tüfeğinin namlusuna bir ray veya adaptörle monte edilir ve telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Mantis X Shotgun uygulamasına bağlanır. Veriler akıllı sensörden gerçek zamanlı olarak aktarılır ve toplanır ve MantisX Shotgun uygulaması tarafından analiz edilir ve görselleştirilir.

 

Mantis X uygulaması üç ana bileşenden oluşur: bireysel çekim analizi, tarihsel ilerleme ve skor tutma.

 

Atış analizi ekranları üç boyuta odaklanır: bireysel atış izi, toplam atış analizi ve atış skorlaması. Bireysel atış izi, atış sırasında silahın yolunu ve hızını gösterir. Uyarı işaretleri itme, sarsma, erişme, titreme ve diğer sorunların tanımlandığı izleme ve hız çizelgeleri boyunca görünecektir. Toplu atış analizi, kalıpları ve tutarlılık sorunlarını tanımlamaya yardımcı olmak için bir oturumdaki tüm atışları bir araya getirir. Atış puanlaması, toplam görünümde ıskaları vuruşları, belirlenen sorunlarla ilişkilendirilmesine yardımcı olmak için isabet ve ıska performansını yakalar.

 

Her atış yapıldıkça, vuruşlar ve kaçırmalar kaydedilebilir. Bu veriler daha sonra toplam atış performansı için görüntülenir, toplu izleme karşılaştırmalarında vurgulanır ve istasyon istatistikleri için birlikte gruplandırılır.

 

Mantis X Shotgun uygulaması tüm seans ve atış geçmişinizi zaman içinde inceleme, karşılaştırma ve ilerlemeyi izlemek için kaydeder.

S.S.S  |   ILETISIM   |    URUN KAYIT ETTIR   |  SİLAH&MÜHİMMAT POLİTİKAMIZ

KULLANIM KLAVUZU  |   IADE POLITIKASI  |  GIZLILIK SARTLARI | 

FACEBOOK  |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE  | MANTIS ARCHERY (X8)

 

Kayıt olun en son güncelleme kampanya ve haberlerden ilk sizin haberiniz olsun …

 

Designed and proudly MADE in USA. Copyright © 2015-2020 Mantis Tech, LLC.

 

TURKIYE Distribitörü BeTacticool.com Tolga BAHAR

Altayçesme Mah. Camlı Sok. Dap Royal Center A Blok Kat:10 D:46 Maltepe Istanbul

© 2018 by MantisX Türkiye Distribütörü BeTacticool