google-site-verification=Oiw3bEwjNqdsBRoJLogMTUZ1942josfBHPAHDNsJ-bo
top of page

Hikayemiz

Biz, atıcılığınızı geliştirmek için bir misyonda bulunuyoruz. Mantis firması bu ülkeye ilk getirme fikri 2017 de Tolga BAHAR YouTube kanalında ürünü incelemem için bana ulaştıklarında nasıl heyecanlandığımı anlatamam. O yıllar sivillerin yılda sadece 200 mermi istihkakı vardı ve bir atıcının pratik yapmak için hiç bir şansı yoktu. Ve insanların atıcılıkta teknolojiyi kullanarak gelişebileceğini biliyordum bu misyonla Mantis Türkiye'ye geldi.

Misyonumuz: Her seviyedeki her atıcıyı geliştirmek.

Daha spesifik olarak: Her yıl 1.000.000 atıcıyı geliştirmeyi amaçlıyoruz. Acemiden dünya şampiyonuna, askeri adaydan özel kuvvetlere kadar, gelişim sürecini herhangi bir alternatiften daha hızlı hızlandıran teknoloji odaklı ürünler sunuyoruz.

İşte hikaye: Biz, atıcılar ve mühendisler tarafından yönlendirilen bir şirketiz. Kimimiz silahları arkadaki verandadan ateşleyerek büyüdük. Kimimiz silahların yasaklandığı ailelerde büyüdük, bunlar arasında onları taklit etmek için yapılmış sopalar bile dahil.

Hepimiz veri severiz.

Atıcılığımızı geliştirmek, insan gözünün göremeyeceği şeyleri analiz etmek için objektif verilere ihtiyaç duyduk. Nöral yollarımızı nicel ve nitel bilgilerle eğitmek, hızlı gelişimi, tutarlı performansı ve mükemmel pratiği açmak istedik.

Bu yüzden MantisX'i oluşturduk.

Kendi ürünlerimizle eğitim yapıyoruz. Ve Mantis ürünlerinin sağladığı eşsiz veri ve analiz sayesinde gelişme gören on binlerce diğer kişi de aynı şekilde eğitim yapıyor.

Evet, TÜRK ORDUSU, TÜRK POLİSİ, ABD askeri ve özel kuvvetleri Mantis ile eğitim yapıyor. Evet, her eyaletteki polis, Mantis ile gelişiyor. Evet, her gün 60'tan fazla ülkede atıcılık yaparak tutkularını pratiğe döndüren atıcılar Mantis kullanıyor.

Evet, Mantis size yardımcı olabilir. Mantis sihirli bir kurşun değil. Boş vaatlerde bulunmuyoruz. Ürünlerimiz size ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecek - ancak SİZ çalışmaya ve çalıştırmaya istekli olmalısınız. Mantis, dinlemeyen ve önceki hatalarını görmek istemeyen ego odaklı atıcılar için değildir. Ancak istekliyseniz, ne kadar hızlı gelişebileceğinize şaşıracaksınız.

Peki, neden hiç bizden bahsetmemiş olabilirsiniz? Biz, parlak pırıltı, pahalı reklamlar, büyük ticaret fuarı stantları, tam sayfa parlak dergi reklamı, lobici veya satın alınmış senatörle ilgili değiliz. Paranızı AR-GE'ye, ürün geliştirmeye ve müşterilerimize hizmet etmeye harcıyoruz. Sonuçlara yatırım yapıyoruz.

Misyonumuz, her yıl bir milyon atıcıyı eğitmek. Oraya büyük bir yol kat ettik. Ve oraya vardığımızda, iki milyon eğitmek misyonumuz olacak.

 

İyileştirmeyi asla durdurmayacağız ve Mantis ile siz de durmayacaksınız.

Mantis Tercih Eden Kurumlar

Emblem_of_the_Turkish_Gendarmerie.png
Tc_ozelharekat_logo.png
JSGA_arma.gif
HD-wallpaper-jandarma-asker-dark-logo-military_edited_edited.png
bottom of page