google-site-verification=Oiw3bEwjNqdsBRoJLogMTUZ1942josfBHPAHDNsJ-bo
top of page
8579ac61.jpg

Mantis BlackbeardX, mevcut en güçlü iki eğitim platformunu birleştirir: MantisX ve Mantis Blackbeard. Ayrıca, dünya tarafından daha önce hiç görülmemiş tamamen yeni bir yeteneği serbest bırakır: derinlemesine dinamik atış analizi. BlackbeardX, sadece bir atış kronometresinden çok daha öteye gider - yüksek hızlı, çoklu hedefli bir mücadelede verimliliğinizin hareket tabanlı analizini içerir. Birden fazla boyutta hareket verisini analiz eder ve dinamik atış becerilerinizi nerede ve nasıl geliştirebileceğiniz konusunda size gerçek zamanlı geri bildirim sağlar. Şu anda AR-15 ve Sig Sauer MCX platformları için kullanılabilir (yakında daha fazla modeli desteklemesi planlanmaktadır).

Ekran Resmi 2023-11-30 00.30.19.png

Dahi mi? Evet. Karmaşık mı? Hayır. BlackbeardX, mevcut MantisX Pistol/Rifle uygulamasına Bluetooth aracılığıyla bağlanır ve zaten alışkın olduğunuz tüm egzersizlere ve kurslara erişim sağlar. Ayrıca, BlackbeardX'e bağlandığınızda otomatik olarak yeni egzersizler kilidi açılır ve görüntülenir.

Her dinamik atış egzersizi, üç faktörün bir kombinasyonuna dayalı olarak size bir puan (0-100) verir:

1.On-target delay - Hedefte Bekleme. Çoğu atıcı, ihtiyaçlarından daha uzun süre hedefte bekleme eğilimindedir. Bu metrik, bekleme sürenizi tam olarak ne kadar uzun sürdürdüğünüzü ve aynı doğruluk seviyesiyle ne kadar daha hızlı gidebileceğinizi size söyler.

Ekran Resmi 2023-11-30 00.40.28.png

2. Over Travel - Aşırı hareket: Çoklu hedef geçişleri genellikle atış yapmadan önce silahı hedefin ötesinden veya içinden geçirme eğilimindedir. BlackbeardX, aşırı hareketin vahim derecesini ölçer.

Ekran Resmi 2023-11-30 00.43.44.png

3. Transition Path - Geçiş yolu: İki hedef arasındaki en verimli yol nedir? Doğru bir çizgi. Bu yoldan saparsanız, puanınız düşer. Yol ne kadar verimli olursa, atış o kadar etkili olur.

Ekran Resmi 2023-11-30 00.49.16.png

Bu üç analiz atış senaryonuzun görselleştirmesiyle birleştirmek, daha önce erişiminiz olmayan bir anlayışı somutlaştırır.

Ve Daha Fazlası Var...

Kıyaslama: Oturumunuzu önceki oturumlarınızla veya diğer atıcıların oturumlarıyla karşılaştırın. Her boyut karşılaştırmalı olarak puanlanır ve görselleştirmeler üzerinde bindirme yapılarak güçlü ve zayıf yönleri ile tutarlılık veya tutarsızlıkları daha kolay anlamanıza yardımcı olur.

Heat Trace: Hız değişikliklerinizin hareketlerinizi nasıl etkilediğini ve hareketlerinizin hız değişikliklerinizi nasıl etkilediğini görmek için hızlı bir geçiş yapmanıza olanak tanıyan bir özelliktir.

Ekran Resmi 2023-11-30 02.07.49.png

Egzersiz Ayarları: Hedefte kabul edilebilir bekleme süresini, başlangıç sinyalini ve parça süreleri sınırlamalarını ayarlayabilirsiniz.

Ekran Resmi 2023-11-30 02.10.33.png

Faz Zamanları: Atış başına ayrıntılı bir analiz, hedefte atış sonrası ne kadar süre kaldığınızı (hedefte kalma süresini en aza indirmek ve daha erken geçiş yapmaya başlamak amacıyla), geçiş yapma sürenizi ve atış öncesi hedefte ne kadar süre kaldığınızı gösterir.

Ekran Resmi 2023-11-30 02.12.28.png

Ve bu sadece başlangıç. Düzenli, önemli ve ücretsiz MantisX Pistol/Rifle uygulama güncellemelerini bekleyin.

BlackbeardX'i kullanarak ne kadar hızlı geliştiğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

bottom of page