google-site-verification=Oiw3bEwjNqdsBRoJLogMTUZ1942josfBHPAHDNsJ-bo
 

GIZLILIK SARTLARI

 

KULLANIM ŞARTLARI

Mantis, size bu web sitesini ("Site"), aşağıda belirtilen kullanım şartlarına ("Kullanım Koşulları" veya "Sözleşme") tabi olarak kullanma hakkı verir. SİTEDEN HERHANGİ BİR ÜRÜNÜN VEYA HİZMETİN SATIN ALIMI SATIŞ ŞARTLARI İLE YÖNETİLİR. LÜTFEN BU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLE OKUYUN. SİTEYE ERİŞİMDE, KULLANIM KOŞULLARINA BAĞLI OLMAYI KABUL EDERSİNİZ. BU KULLANIM KOŞULLARINA BAĞLI OLMAK İSTEMİYORSANIZ, BU SİTEYE ERİŞİM VEYA KULLANAMAYABİLİRSİNİZ.

 

1. LİSANS.

Mantis TÜRKİYE Betacticool.com Tolga BAHAR , Sitenin sahibi ve işletmecisidir. Sitede bulunan belgeler ve diğer bilgi ve içerikler ("Site İçeriği") tüm dünyadaki telif hakkı yasalarıyla MantisX U.S.A firması le yapılan sözleşme ile korunmaktadır. Mantis, yalnızca Site İçeriğini istihdam için başvuru sahibi, mevcut veya potansiyel bir müşteri, mevcut veya potansiyel iş ortağı veya Mantis'in mevcut veya potansiyel yatırımcısı olarak incelemek amacıyla Site İçeriğinin bölümlerini çoğaltmanız için sınırlı bir lisans verir. Herhangi bir Site İçeriğindeki tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimleri tüm kopyalarda saklanmalıdır. Herhangi bir Site İçeriğinin izinsiz çoğaltılması veya değiştirilmesi, dağıtılması veya gerçekleştirilmesi kesinlikle yasaktır. Mantis ve tedarikçileri, bu Kullanım Koşullarında verilmeyen tüm hakları saklı tutar.

 

2. MARKALAR.

"Mantis", "MantisX" ve Sitede kullanılan diğer ilgili grafik, logo, hizmet markaları ve ticari adlar Mantis LLC ile Tolga Bahar'ın sözleşmesi gereği ticari markalarıdır ve herhangi bir üçüncü taraf ürün veya hizmetiyle bağlantılı olarak izinsiz kullanılamaz. Sitede görünebilecek hizmet markaları ve ticari adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

3. DEĞİŞİKLİK.

Mantis, istediği zaman, Site İçeriğini değiştirme veya Siteyi veya herhangi bir bölümünü bildirimde bulunarak veya bildirmeden değiştirme, askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutar. Mantis'in Site İçeriğinde herhangi bir değişiklik yapmaktan veya Siteyi değiştirmek, askıya almaktan veya devam etmekten sorumlu olmayacağınızı kabul edersiniz.

 

4. GERİ BİLDİRİM.

Mantis, Mantis'e verdiğiniz her türlü geri bildirimi veya öneriyi gizli olmayan ve tescilli olmayan olarak ele alacaktır. Bu nedenle, Mantis ile Sözleşmeye Yazılı Anlaşmanın yokluğunda, Mantis'e sunduğunuz HERHANGİ BİR GERİ BİLDİRİMDE VEYA ÖNERİLERDE TÜM HAKLARI BURADA ATIYORSUNUZ.

 

5. GİZLİLİK.

Mantis'in bu sayfada bulunan Gizlilik Politikası, işbu Kullanım Koşullarına dahil edilmiştir.

 

6. ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI.

Site, üçüncü taraflarca işletilen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür üçüncü taraf web siteleri Mantis'in kontrolü altında değildir. Mantis, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin içeriğinden veya bir üçüncü taraf web sitesinde bulunan herhangi bir bağlantıdan sorumlu değildir. Mantis bu bağlantıları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunar ve üçüncü taraf web sitelerine ilişkin herhangi bir beyanda bulunmaz, onaylamaz, izlemez, onaylamaz, garanti vermez veya herhangi bir beyanda bulunmaz.

 

7. SINIRLI GARANTİ.

Mantis, Garanti sayfamızda açıklandığı gibi Site www.betacticool.com aracılığıyla satın alınan Ürünler için 1 yıllık sınırlı bir garanti sağlar: 

 

8. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI.

HİÇBİR DURUMDA ŞİRKET, SINIRLAMADAN, SINIRSIZ, VERİ KAYBI VEYA VERİLERDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR SINIR VEYA BAĞIMSIZDAN HERHANGİ BİR DOLAYLI, ARIZALI, ÖZEL, ÖRNEK VEYA SONUÇTA ZARAR VERİLECEK HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAKTIR. ŞİRKETİN HERHANGİ BİR SORUMLULUK TEORİSİ ÜZERİNE BU ZARARLARIN OLASI OLDUĞUNDAN ÖNERİLEN KAZANÇLAR. SATIŞ ŞARTLARINA UYGUN OLMADAN, ŞİRKETİN BU KULLANIM KOŞULLARI, SİTE VEYA SİTE İÇERİĞİ YERİNDE SÖZLEŞMEDE TOPLAM KÜMÜLATİF SORUMLULUĞU BEŞ DOLAR (50 $) DIŞINDA OLMAYACAKTIR.

 

9. DEĞİŞİKLİK.

Mantis, istediği zaman bu yayını güncelleyerek bu Kullanım Koşullarını revize edebilir. Bu Siteyi kullanarak, bu tür revizyonlara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz ve bu nedenle, o zaman geçerli olan Kullanım Koşullarını incelemek için düzenli olarak Sitenin bu sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bu Kullanım Koşullarının bazı hükümlerinin yerine, bu Sitenin belirli sayfalarında yer alan açıkça belirlenmiş yasal bildirimler veya koşullar geçebilir.

10. GENEL HÜKÜMLER.

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün herhangi bir nedenle geçersiz veya uygulanamaz olduğu kabul edilirse, bu Kullanım Şartlarının diğer hükümleri zarar görmeyecek ve geçersiz veya uygulanamaz hüküm, geçerli ve uygulanabilir olacak şekilde değiştirilecektir. yasaların izin verdiği azami ölçüde. Bu Kullanım Koşulları ve bunlarla ilgili her türlü eylem, farklı bir yargı yasasının uygulanmasını gerektiren herhangi bir ilkeyi etkilemeden, Illinois Eyaleti yasaları uyarınca ve hükümleri uyarınca yönetilecek, kontrol edilecek, yorumlanacak ve tanımlanacaktır. Bu Siteyi kullanarak, Kendall eyaleti, Illinois eyaletinin eyalet ve federal mahkemelerindeki kişisel yargı yetkisini ve yerini açıkça kabul etmiş olursunuz ve bu Kullanım Koşulları uyarınca getirdiğiniz herhangi bir talebin yalnızca bu mahkemelerde ve başka mahkeme yok.

 

Yukarıdakilerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen destek ile iletişime geçin.