google-site-verification=Oiw3bEwjNqdsBRoJLogMTUZ1942josfBHPAHDNsJ-bo
top of page
MantisXPrimaryHandonlycompletion.jpg

Mantis X

MantisX, atıcılık becerilerini geliştirmek için tasarlanmış bir atış analiz ve eğitim sistemidir. Standart yivli aksesuar raylarına monte edilebilen bir sensör içerir ve tetik çekme, geri tepme, kılıf çekme gibi unsurları analiz eder. Geniş uygulama desteği sayesinde tabanca, tüfek, av tüfeği ve okçuluk gibi farklı atıcılık disiplinlerinde kullanılabilir. Kullanıcıya evde ve ateş alanında pratik yapma imkanı sunar.

Laser Ad copy_edited.jpg

Laser Academy

Laser Academy, yönlendirilmiş egzersizler ve gerçek zamanlı geri bildirimle evde ve istenilen zamanda eğitim yapma olanağı sağlayan bir sistemdir. Kullanıcılar kendi ekipmanlarıyla kaliteli tekrarlar yapabilir ve olumlu sonuçları görebilirler. Sistem, silahın haznesine yerleştirilen bir lazer eğitim kartuşunu kullanarak atışları simüle eder. Fiziksel hedefler kullanılarak, lazer "ateşlemeleri" telefon veya tablet tarafından okunur ve puanlanır. Çeşitli egzersiz seçenekleri, kullanıcılara pratik yapmayı bir oyun gibi hissettirir, bu da eğitimi daha keyifli hale getirir. Kurulumun basitliği, pratik yapma zaman ve yerinde esneklik sağlar.

BBX 442A0774.jpg

Blackbeard X

Special Deals

Mantis BlackbeardX, mevcut en güçlü iki eğitim platformunu birleştirir - MantisX ve Mantis Blackbeard. Ayrıca, dünya tarafından daha önce hiç görülmemiş tamamen yeni bir yetenek serbest bırakır: detaylı dinamik atış analizi. BlackbeardX, bir atış kronometresinden çok daha ileri gider - yüksek hızlı, çoklu hedefli bir mücadelede verimliliğinizin hareket tabanlı analizini içerir. Birden fazla boyutta hareket ekonomisini analiz ederek, dinamik atış becerilerinizi nerede ve nasıl geliştirebileceğiniz konusunda gerçek zamanlı geri bildirim sağlar.

bottom of page