google-site-verification=Oiw3bEwjNqdsBRoJLogMTUZ1942josfBHPAHDNsJ-bo
top of page

MANTIS X İLE KILIFTAN ÇEKME ANALİZİ

Kılıftan çekme (Holster Draw)  Analizini Mantis X10 Elite'e sunmaktan heyecan duyuyoruz! Mantis X10, kılıf çekme yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için benzeri görülmemiş verilere doğru ve güvenilir bir şekilde erişmenizi sağlayan ilk cihazdır.

 

Kılıf çekme analizi, MantisX uygulamanızı bir Mantis X10 sensörüne bağlayıp "Holster Draw" tatbikatını başlatarak kullanılabilir. Bu eğitim, bir oturumda istediğiniz sayıda kılıf çekilişi gerçekleştirmenize izin vererek, her bir çekiliş hakkında ayrıntılı analizleri iki tanılama ekranında gerçekleştirmenizi sağlar.

 

İlk ekranda, MantisX tutarsız veya yavaş fazları tanımlamak için kılıf çekiminizi BEŞ farklı faza ayırır:

 

Grip: Başlangıç ​​bip sesinden elinizin silahı kavramasına kadar geçen süre.

Pull: Ateşli silahı kılıftan çekmeniz ne kadar sürdü.

Horizontal: Tabanca kılıftan çıkıp yatay hizalamaya gelene kadar geçen süre.

Target: Silahı yatay pozisyona aldıktan sonra hedefe ulaşmanız ne kadar sürdü.

Shot: Hedeften hattınızı oluşturduktan sonra, tetiğin kırılmasına kadar geçen süre.

İkinci ekranda, MantisX o oturumdaki tüm kılıf çekimlerinizi (Holster Draw) üst üste binmiş izlerini görüntüler. Bu, çekiliş yolunu, çekilişin seansınızdaki tutarlılığını ve çekilişinizdeki herhangi bir açısal sapma veya yalpalamayı vurgulamak için değerlidir.

IMG-2570.png
IMG-2569.png

Benzeri görülmemiş ayrıntılarla bu analiz, kılıf çekişinizi daha etkili bir şekilde optimize etmek için eksiklik alanlarını tanımlamanıza ve izole etmenize olanak tanır.

bottom of page